Drabina domowa 2 stopniowa aluminiowa Slim Space-X LEMAR 041102
- Dodaj recenzję:
- Kod: 041102
- Producent: Lemar
- Kod producenta: 5905794291557
- Waga: 3 kg
-
Dostępność:
Jest
(80 szt.)
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 339,00 zł brutto
- Typ: Drabina Jednostronna
- Materiał: Aluminium Malowane Proszkowo
- Wysokość robocza: 2,44 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 2 lata
- Cena netto: 194,31 zł 239,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Drabina rewelacyjna!! Wcześniejsze jakie miałam mogą się chować. Tą jest bardzo stabilna, zajmuje bardzo mało miejsca i jest ładna :) zamówiłam taka samą 4-stopniową. Polecam!
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Fantastyczna drabina - stabilna po rozłożeniu, lekka, świetnie wykonana i naprawdę estetyczna.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Drabina aluminiowa Czarna Slim Space-X LEMAR
Slim Space - Składana Drabina o Smukłych Gabarytach
- Wszystkie stopnie drabiny są tych samych wymiarów dzięki czemu możesz pracować na każdym z takim samym komfortem oraz bezpieczeństwem.
- Po złożeniu zajmuje jedynie 6 cm można ją wsunąć za meble i trzymać w domu nie martwiąc się, że zajmie dużo miejsca.
- Wytrzymała konstrukcja oraz łatwa konstrukcja zapewniają długie lata eksploatacji bez obaw o uszkodzenia.
- Malowane proszkowo aluminium sprawia, że drabina prezentuje się estetycznie i dodatkowo chroni przed utlenianiem się w wyniku czego nie brudzi rąk.
- Drabina spełnia normę EN-131 zgodnie z którą drabina wytrzymuje 150 kg.
- 2 lat gwarancji oraz szeroki wachlarz elementów zamiennych sprawi iż nie będzie obaw o ewentualne uszkodzenia.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Drabina Jednostronna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Półprofesjonalna |
| Ilość szczebli: | 2 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 66cm x 46cm x 6cm |
| Waga: | 3 |
| Wysokość stania: | 44 cm |
| Wymiary podłużnicy: | Przód i Tył: 7cm x 3cm |
| Wymiary podestu (szer. dł.): | 28cm x 18cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Drabina rewelacyjna!! Wcześniejsze jakie miałam mogą się chować. Tą jest bardzo stabilna, zajmuje bardzo mało miejsca i jest ładna :) zamówiłam taka samą 4-stopniową. Polecam!
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Fantastyczna drabina - stabilna po rozłożeniu, lekka, świetnie wykonana i naprawdę estetyczna.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Drabina domowa 2 stopniowa aluminiowa Slim Space LEMAR 030102
Jest
Drabina domowa 2 stopniowa aluminiowa Slim Space LEMAR 030202
Jest
Drabina domowa 2 stopniowa aluminiowa Slim Space LEMAR 030302
Jest
Drabina domowa 2 stopniowa aluminiowa Slim Space LEMAR 031102
Jest
Drabina domowa 2 stopniowa aluminiowa Slim Space LEMAR 031202
Jest
Drabina domowa 2 stopniowa aluminiowa Slim Space-X LEMAR 041202
Jest
Drabina domowa 2 stopniowa aluminiowa Slim Space-X LEMAR 040102
Jest
Drabina domowa 2 stopniowa aluminiowa Slim Space-X LEMAR 040202
Jest


