Drabina jednostronna 8 stopniowa aluminiowa Wide Step LEMAR 020208
- Dodaj recenzję:
- Kod: 020208
- Producent: Lemar
- Kod producenta: 5905794291663
- Waga: 10 kg
-
Dostępność:
Jest
(62 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Jednostronna
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 375 cm
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg zgodnie z Normą EN-131
- Gwarancja: 2 lata
- Cena netto: 365,04 zł 449,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Po kilku dniach użytkowania mogę stwierdzić, że drabina jest :
- stabilna nawet na najwyższym stopniu
- szerokie stopnie - rewelacja nawet przy dłuższym staniu stopy nie bolą i jest porządna stabilizacja
- poręczny półka na narzędzia
- drabina nie brudzi przy jej noszeniu
- w miarę cicha przy rozkładaniu (uderzenie aluminiowego podestu o zaczep)
- cena do jakości w skali 1-5 dla mnie mocna 5
Jestem miło zaskoczony i mam nadzieję, że dobrze posłuży
Pozdrawiam
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
| Kategoria: | Drabina Jednostronna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Półprofesjonalna |
| Ilość szczebli: | 8 |
| Waga: | 10kg |
| Wysokość stania: | 175 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Po kilku dniach użytkowania mogę stwierdzić, że drabina jest :
- stabilna nawet na najwyższym stopniu
- szerokie stopnie - rewelacja nawet przy dłuższym staniu stopy nie bolą i jest porządna stabilizacja
- poręczny półka na narzędzia
- drabina nie brudzi przy jej noszeniu
- w miarę cicha przy rozkładaniu (uderzenie aluminiowego podestu o zaczep)
- cena do jakości w skali 1-5 dla mnie mocna 5
Jestem miło zaskoczony i mam nadzieję, że dobrze posłuży
Pozdrawiam
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Drabina jednostronna 3 stopniowa aluminiowa Wide Step LEMAR 020203
Jest
Drabina jednostronna 4 stopniowa aluminiowa Wide Step LEMAR 020204
Jest
Drabina jednostronna 5 stopniowa aluminiowa Wide Step LEMAR 020205
Jest
Drabina jednostronna 6 stopniowa aluminiowa Wide Step LEMAR 020206
Jest
Drabina jednostronna 7 stopniowa aluminiowa Wide Step LEMAR 020207
Jest


