Drabina domowa 3 stopniowa aluminiowa Sit Space LEMAR 045103
- Dodaj recenzję:
- Kod: 045103
- Producent: Lemar
- Kod producenta: 5905794291953
- Waga: 6.70 kg
-
Dostępność:
Jest
(108 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Jednostronna
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 2,71 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 2 lata
- Cena netto: 300,00 zł 369,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Super.
Bardzo ładna.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Bardzo solidnie wykonany produkt. Drabina jest stabilna, ma szerokie stopnie. Przy rozłożeniu da się ją zablokować, co dodatkowo wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania. Szybka i bezproblemowa realizacja. Produkt bardzo dobrze zapakowany i chroniony podczas przesyłki. Polecam!
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Drabina aluminiowa z funkcją krzesła Sit Space LEMAR
Stylowa, smukła drabina aluminiowa o eleganckiej linii i nowoczesnym charakterze. Stworzona z myślą o komforcie codziennego użytkowania, doskonale łączy bezpieczeństwo, trwałość oraz minimalistyczny design
- Ergonomiczny uchwyt zapewniający komfort podczas przenoszenia.
- Kompaktowa konstrukcja - zajmuje niewiele miejsca
- Stabilne i szerokie stopnie - zwiększające bezpieczeństwo użytkowania
- Malowane proszkowo aluminium sprawia, że drabina prezentuje się estetycznie i dodatkowo chroni przed utlenianiem się w wyniku czego nie brudzi rąk.
- Drabina spełnia normę EN-131 zgodnie z którą drabina wytrzymuje 150 kg.
- 2 lat gwarancji oraz szeroki wachlarz elementów zamiennych sprawi iż nie będzie obaw o ewentualne uszkodzenia.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Drabina Jednostronna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Półprofesjonalna |
| Ilość szczebli: | 3 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 110cm x 51cm x 7cm |
| Waga: | 6,7 kg |
| Wysokość stania: | 71 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Super.
Bardzo ładna.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Bardzo solidnie wykonany produkt. Drabina jest stabilna, ma szerokie stopnie. Przy rozłożeniu da się ją zablokować, co dodatkowo wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania. Szybka i bezproblemowa realizacja. Produkt bardzo dobrze zapakowany i chroniony podczas przesyłki. Polecam!
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.


