Drabina domowa 3 stopniowa aluminiowa Slim Space LEMAR 030203
- Dodaj recenzję: (Zobacz recenzje)
- Kod: 030203
- Producent: Lemar
- Kod producenta: 5905794291069
- Waga: 5 kg
-
Dostępność:
Jest
(106 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Jednostronna
- Materiał: Aluminium anodowane z połoką antypoślizgową na szczeblach
- Wysokość robocza: 2,7 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 2 lata
- Cena netto: 283,74 zł 349,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Bardzo ladnie się prezentuje, stabilna, zajmuje mało miejsca, bardzo szybka dostawa. Polecam
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Drabina bardzo dobrej jakości lekka wytrzymała po złożeniu zajmuje mało miejsca POLECAM
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Drabina aluminiowa antypoślizgowa Slim Space LEMAR
Slim Space - Składana Drabina o Smukłych Gabarytach
- Wszystkie stopnie drabiny są tych samych wymiarów dzięki czemu możesz pracować na każdym z takim samym komfortem oraz bezpieczeństwem.
- Po złożeniu zajmuje jedynie 6 cm można ją wsunąć za meble i trzymać w domu nie martwiąc się, że zajmie dużo miejsca.
- Wytrzymała konstrukcja oraz łatwa konstrukcja zapewniają długie lata eksploatacji bez obaw o uszkodzenia.
- Anodowanie aluminium nie brudni i nie utlenia się więc nie musisz się już martwić, że ściany ucierpią jak będziesz na niej pracować.
- Drabina spełnia normę EN-131
- 2 lat gwarancji oraz szeroki wachlarz elementów zamiennych sprawi iż nie będzie obaw o ewentualne uszkodzenia.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Drabina Jednostronna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Półprofesjonalna |
| Ilość szczebli: | 3 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 123cm x 46cm x 6cm |
| Waga: | 5 |
| Wysokość stania: | 70 cm |
| Wymiary podłużnicy: | Przód i Tył: 7cm x 3cm |
| Wymiary podestu (szer. dł.): | 28cm x 18cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Bardzo ladnie się prezentuje, stabilna, zajmuje mało miejsca, bardzo szybka dostawa. Polecam
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Drabina bardzo dobrej jakości lekka wytrzymała po złożeniu zajmuje mało miejsca POLECAM
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Drabina domowa 3 stopniowa aluminiowa Slim Space LEMAR 030303
Jest
Drabina domowa 3 stopniowa aluminiowa Slim Space LEMAR 030103
Jest
Drabina domowa 3 stopniowa aluminiowa Slim Space LEMAR 031103
Jest
Drabina domowa 3 stopniowa aluminiowa Slim Space LEMAR 031203
Chwilowy Brak
Drabina domowa 3 stopniowa aluminiowa Slim Space-X LEMAR 041103
Jest
Drabina domowa 3 stopniowa aluminiowa Slim Space-X LEMAR 041203
Jest


