Podest roboczy 3 stopniowy aluminiowy Brenta Safety Step Little Giant ALTREX 503003
- Dodaj recenzję: (Zobacz recenzje)
- Kod: 503003
- Producent: Little Giant
- Kod producenta: 8711563137837
-
Dostępność:
Jest
(306 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Podest Roboczy
- Cena netto: 1 153,66 zł 1 419,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
|
Numer katalogowy: |
503003 |
Brenta to solidna jednostronna drabinka z serii Little Giant.
Idealnie dopasowana do prac w magazynie oraz w domu dzięki unikalnym zaletą.
Waga około 9 kg
Szczegółowe wymiary:

Kupując drabiny Altrex możesz być pewien, że zawsze uzyskasz pomoc nawet jeśli uda Ci się ją uszkodzić.
5 letnia gwarancja oraz łatwy dostęp do części zapewnią owocną prace na lata

Instrukcja obsługi: |
|
Certyfikat: |
|
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Podest Roboczy |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 3 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 110cm x 48cm x 12cm |
| Waga: | 9 |
| Wysokość stania: | 70 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Dzień dobry,
dziękujemy za wiadomość.
Tak, istnieje możliwość dokonania zwrotu w terminie 14 dni – również w przypadku zakupu dokonanego przez firmę. Prosimy jednak pamiętać, że produkt musi być w stanie nieużywanym, bez śladów montażu czy użytkowania oraz w oryginalnym opakowaniu.
Zachęcamy do przetestowania jednej sztuki – chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.

