Drabina schodowo-przegubowa 8+5 stopni aluminiowa King Kombo Little Giant ALTREX 503078
Prezentacja produktu:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 503078
- Producent: Little Giant
- Kod producenta: 8711563273375
-
Dostępność:
Ostatnie sztuki
(2 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Przegubowa
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 5.30 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 5 lat
- Cena netto: 1 966,67 zł 2 419,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Przegubowa |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 8+5 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 330cm x 50cm x 15cm |
| Wysokość stania: | 330 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.


