Drabina przegubowa 4x5 stopni aluminiowa Tele Pro ALTREX 503715
Drabina przegubowa Varitrex Tele PRO to niezawodny wybór, oferujący funkcjonalność i bezpieczeństwo zarówno podczas pracy profesjonalnej, jak i domowych napraw.
- Dodaj recenzję: (Zobacz recenzje)
- Kod: 503715
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563277762
- Waga: 16.60 kg
-
Dostępność:
Ostatnie sztuki
(2 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Przegubowa
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 5,95 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg zgodnie z Normą EN-131
- Gwarancja: 10 lat
- Cena netto: 926,02 zł 1 139,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
zobaczymy jak będzie sie sprawować w dłuższym czasie ale jak narazie widac ze to porządny sprzęt, drabina dosyc ciężka ale oczywiscie spowodowała to solidna budowa a nie jakieś cieniutkie profile, stabilnie i pewnie sie na niej pracuje. Polecam
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Bardzo dobry sprzęt, nie ugina się na prostym rozłożeniu, mogę polecić
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Do tej pory używałem przegubowej drabiny 4x4 znanego producenta, gdyż zależało mi na uniwersalności, łatwości przewożenia oraz wytrzymałości. Ostatnio potrzebowałem jakiegoś rozwiązania do pracy na schodach. Wybór padł na drabinę przegubową Tele Pro. Po przetestowaniu, stwierdzam, że pod każdym względem przewyższa moją dotychczasową drabinę. Zajmuje mniej miejsca przy przewożeniu, można jej używać na schodach, posiada możliwość dowolnej regulacji wysokości. Osobiście polecam zakup tego modelu.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
| Kategoria: | Drabina Przegubowa |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 4x5 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 152cm x 87cm x 22cm |
| Waga: | 16,6 kg |
| Wysokość stania: | 393 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
zobaczymy jak będzie sie sprawować w dłuższym czasie ale jak narazie widac ze to porządny sprzęt, drabina dosyc ciężka ale oczywiscie spowodowała to solidna budowa a nie jakieś cieniutkie profile, stabilnie i pewnie sie na niej pracuje. Polecam
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Bardzo dobry sprzęt, nie ugina się na prostym rozłożeniu, mogę polecić
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Do tej pory używałem przegubowej drabiny 4x4 znanego producenta, gdyż zależało mi na uniwersalności, łatwości przewożenia oraz wytrzymałości. Ostatnio potrzebowałem jakiegoś rozwiązania do pracy na schodach. Wybór padł na drabinę przegubową Tele Pro. Po przetestowaniu, stwierdzam, że pod każdym względem przewyższa moją dotychczasową drabinę. Zajmuje mniej miejsca przy przewożeniu, można jej używać na schodach, posiada możliwość dowolnej regulacji wysokości. Osobiście polecam zakup tego modelu.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.

