Drabina przegubowa 4x5 stopni aluminiowa Velocity Black Pro Little Giant ALTREX 503945
- Dodaj recenzję:
- Kod: 503945
- Producent: Little Giant
- Kod producenta: 8711563273702
-
Dostępność:
Jest
(5 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Przegubowa
- Cena netto: 2 503,25 zł 3 079,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Super Jakość i Funkcjonalność !!! Polecam !!!
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Zajefajna :)
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
| Numer katalogowy | 503945 |
Little Giant Velocity Balck Pro to teleskopowa składana drabina. Możesz użyć składanej drabiny w pozycji A lub w pozycji przystawnej.
- Drabinę można regulować teleskopowo, dzięki czemu można ją łatwo używać na nierównej podłodze, np.
- Na klatce schodowej. Ponadto koła umożliwiają łatwe przesuwanie złożonej drabiny.
- Profilowane szczeble z powierzchnią antypoślizgową zapewniają komfort.
- Dzięki rozszerzonym podłużnicom zawsze jesteś bezpieczny i stabilny.
- Zawias samoblokujący blokuje drabinę w dowolnej pozycji.
- Waga 17,19 kg
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Drabina Przegubowa |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 4x5 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 169cm x 59cm x 22cm |
| Waga: | 17 |
| Wysokość stania: | 473 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Super Jakość i Funkcjonalność !!! Polecam !!!
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Zajefajna :)
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
