Drabina magazynowa, podest roboczy 6 stopniowa z włókna szklanego Fiber Tech Pro LEMAR 013106
- Dodaj recenzję:
- Kod: 013106
- Producent: Lemar
- Kod producenta: 5905794291298
- Waga: 22 kg
-
Dostępność:
Jest
(48 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Magazynowa Podest Roboczy
- Materiał: Włókno szklane
- Wysokość robocza: 3,71 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 2 lata
- Cena netto: 1 446,34 zł 1 779,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Magazynowa Podest Roboczy |
| Materiał: | Włókno szklane |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 6 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 280cm x 65cm x 12cm |
| Waga: | 22 |
| Wysokość stania: | 171 cm |
| Wymiary podłużnicy: | Przód: 8cm x 3cm, Tył: 4cm x 3cm |
| Wymiary podestu (szer. dł.): | 41cm x 47cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131-7 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.


