Drabina jednostronna 7 stopniowa z włókna szklanego Fiber Tech Short LEMAR 021107
- Dodaj recenzję:
- Kod: 021107
- Producent: Lemar
- Kod producenta: 5905794291182
- Waga: 9 kg
-
Dostępność:
Jest
(33 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Jednostronna
- Materiał: Włókno szklane
- Wysokość robocza: 3,44 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 2 lata
- Cena netto: 511,38 zł 629,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Drabina świetnie się sprawdza przy malowaniu drabina nie brudzi rąk.pozdrawiam Paweł
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Drabina Jednostronna z włókna szklanego Fiber Tech Short LEMAR
Fiber Tech Short posiada szereg unikalnych cech.
- Najwyższy szczebel w formie półki na narzędzia - nie służy do stawania.
- Włókno szklane lekkie odporne na odkształcenia,
- Bardzo mobilna drabina do przenoszenia,
- Fiber Tech Short nie posiada pałąka który zwiększa wysokość drabiny.
- Drabina jest lekka i poręczna a jednocześnie wyjątkowo wytrzymała.
- Materiał z którego została wykonana nie ziębi ani nie brudzi.
- Blokada zabezpieczająca drabinę przed złożeniem.
- Półka na narzędzia o wymiarach 14 x 33 [cm].
- Szerokość szczebli 8 cm
- Dopuszczalne obciążenie drabiny: 150 kg.
- Posiada certyfikat bezpieczeństwa PN-EN-131
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Drabina Jednostronna |
| Materiał: | Włókno szklane |
| Linia: | Półprofesjonalna |
| Ilość szczebli: | 6 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 178cm x 52cm x 12cm |
| Waga: | 9 |
| Wysokość stania: | 167 cm |
| Wymiary podłużnicy: | Przód: 8cm x 3cm, Tył: 4cm x 3cm |
| Wymiary podestu (szer. dł.): | 33cm x 14cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Drabina świetnie się sprawdza przy malowaniu drabina nie brudzi rąk.pozdrawiam Paweł
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.


