Drabina rozstawno przystawna 2x12 stopni aluminiowa Nevada ALTREX 242212
- Dodaj recenzję:
- Kod: 242212
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563135482
-
Dostępność:
Chwilowy Brak
(0 szt.)
-
- Czas realizacji: 6-8 tygodni
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Dwuelementowa Rozstawno Przystawna
- Materiał: Aluminium
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 10 lat
- Cena netto: 2 007,32 zł 2 469,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Nevada jest innowacyjną drabiną wyposażoną w profil Ergo-Grip. Ze względu na unikalny, ergonomiczny kształt profili jest
bardzo wygodna w użyciu. Szerokie szczeble zamontowane są pod kątem dla poprawienia komfortu długotrwałej pracy.
Profil drabiny posiada odporną na brud czarną powłokę proszkową, która chroni ręce przed zabrudzeniem.
- Unikalny ergonomiczny profil Ergo-Grip dostosowany do dłoni
- Specjalne zamontowanie szczebli dla dużego komfortu pracy
- Szeroka (41 mm) antypoślizgowa powierzchnia szczebli
- Syntetyczne części umożliwiają płynne rozkładanie i składanie
- Ogumowane rolki ułatwiają przesuwanie drabiny po ścianie (rolki od 2×12 w komplecie)
- Dodatkowa stabilność ze względu na szeroką podstawę
- Wyposażona w czerwony stopień Altrex (RED
STEP ALTREX) dla wskazania maksymalnej bezpiecznej
wysokości przebywania
- Odległość między szczeblami wynosi 28 cm
- Profesjonalne prowadnice gwarantują bezpieczne i komfortowe użytkowanie drabiny
- Odporna na brud czarna powłoka zapobiega zabrudzeniu rąk podczas użytkowania drabiny
| Długość po złożeniu m A | 3,50 |
| Długość po rozłożeniu m B | 6,25 |
| Wysokość robocza w kształcie A m C | 4,45 |
| Max. wysokość robocza m D | 7,10 |
| Ilość szczebli | 2x12 |
| Ciężar kg | 19,0 |
| Numer katalogowy | 242212 |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Dwuelementowa Rozstawno Przystawna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 2x12 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 360cm x 104cm x 15cm |
| Wysokość stania: | 510 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
