Drabina teleskopowa wielofunkcyjna 2,3m aluminiowa Combi Line TELESTEPS 72423-681
- Dodaj recenzję:
- Kod: 72423-681
- Producent: Telesteps
- Kod producenta: 7394483001597
- Waga: 14 kg
-
Dostępność:
Jest
(11 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Teleskopowa
- Materiał: 72423-681
- Wysokość robocza: 3,1 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 2 lata
- Cena netto: 1 478,86 zł 1 819,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Bardzo dobra drabina.Obsługa klienta też na dobrym poziomie.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
| Kategoria: | Drabina Teleskopowa |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 3w1 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 73cm x 47cm x 20cm |
| Waga: | 14 |
| Wysokość stania: | 110 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Bardzo dobra drabina.Obsługa klienta też na dobrym poziomie.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Witam.
Drabina 2,3m Combi Line nie ma regulowanych szczebli ale dzięki regulacji poziomu z obu stron może być wykorzystywana na schodach.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.



