Drabina rozsuwana z linką 2x10 stopni z włókna szklanego Fiber Tech Rope LEMAR 050010
- Dodaj recenzję:
- Kod: 050010
- Producent: Lemar
- Kod producenta: 8711563100794
- Waga: 18 kg
-
Dostępność:
Ostatnie sztuki
(3 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Z Linką
- Materiał: Włókno szklane
- Wysokość robocza: 6,70m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 2 lata
- Cena netto: 1 283,74 zł 1 579,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny

Z NAMI NA SAM SZCZYT
Drabina rozsuwana z linką 2x10 z włókna szklanego Fiber Tech Rope LEMAR
posiada szereg unikalnych cech.
- Fiber Tech Rope wykonana jest z włókna szklanego dzięki czemu kolor odporny jest na zarysowania.
- Konstrukcja szybka w rozkładaniu i składaniu.
- Solidne wykonanie podłużnic jak i okuć
- Zatrzask blokujący samoistne złóżeniem drabiny.
- Stabilizatory zapewniające bezpieczną i komfortową prace
- Dopuszczalne obciążenie drabiny: 150 kg.
- Posiada certyfikat bezpieczeństwa PN-EN-131
WAGA: 18 kg
Aukcja ta dotyczy drabiny 2x10 która widnieje na zdjęciach poglądowych.

Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Z Linką |
| Materiał: | Włókno szklane |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 2x10 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 310cm x 48cm x 14cm |
| Waga: | 18 |
| Wysokość stania: | 470 cm |
| Wymiary podłużnicy: | Przód i Tył: 8cm x 3cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
