Drabina rozstawno przystawna 2x8 stopni aluminiowa Mounter ALTREX 122408
- Dodaj recenzję:
- Kod: 122408
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563100787
-
Dostępność:
Ostatnie sztuki
(1 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Dwuelementowa Rozstawno Przystawna
- Materiał: Aluminium
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 10 lat
- Cena netto: 1 243,09 zł 1 529,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Drabina Mounter jest jedną z najbardziej cieszących się powodzeniem drabin z gamy Altrex-Lero. Drabina ta zbudowana z I-profili, nadaje się idealnie do intensywnego i profesjonalnego użytkowania. Profil drabiny posiada odporną na brud czarną powłokę proszkową która chroni ręce przed zabrudzeniem.
| Długość po złożeniu m A | 2,30 |
| Długość po rozłożeniu m B | 3,90 |
| Wysokość robocza w kształcie A m C | 3,20 |
| Max. wysokość robocza m D | 4,80 |
| Ilość szczebli | 2x8 |
| Ciężar | 13,9 |
| Numer katalogowy | 122408 |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Dwuelementowa Rozstawno Przystawna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 2x8 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 230cm x 49cm x 14cm |
| Wysokość stania: | 280 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Drabiny aluminiowe przystawne – mobilność i funkcjonalność w każdej sytuacji
28-03-2025
Kiedy drabina przystawna sprawdzi się najlepiej?
ją stabilność i możliwość regulacji wysokości, sprawdzi się doskonale przy pracach na różnych poziomach. Dzięki temu narzędziu łatwiej będzie Ci wykonać prace na wysokości, zyskując pewność bezpieczeństwa oraz komfort... Więcej
