Drabina jednostronna 6 stopniowa aluminiowa Double Decker ALTREX 502106
- Dodaj recenzję: (Zobacz recenzje)
- Kod: 502106
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563133068
- Waga: 7 kg
-
Dostępność:
Jest
(31 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Jednostronna
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 3,20 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 5 lat
- Cena netto: 503,25 zł 619,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Polecam, świetna stabilna drabina.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Drabina bardzo solidne wykonana. Szczególnie solidnie zrobiono stopki - są duże. Dzięki temu śmiało można drabinę stawiać na drewnianych podłogach bez obawy o zarysowania.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Bardzo dobra jakość. Stabilna.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
lepszej drabiny nie miałem. polecam
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Nareszcie super drabina , stabilna
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Drabina super , solidna bardzo dobrze wykonana, wygodna, stabilna ,jestem mega zadowolony na pewno to nie ostatni mój zakup w tym sklepie!!! Szczerze polecam.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
|
Numer katalogowy: |
502106 |
Lekka aluminiowa drabina Double Decker jest bezpieczna, stabilna i została wyposażona w jeszcze bardziej użyteczne dodatki.
Nowa półka jest przydatna do umieszczania narzędzi podczas pracy na drabinie.
Posiada hak na wiadro oraz wysuwane przedłużenie półki.
Dzięki nowym uchwycie, jest teraz jeszcze łatwiejsza do blokowania i odblokowywania platformy.
DOUBLE DECKER posiada dwa duże podesty.
To zapewnia dwa wygodne miejsca pracy przeznaczone dla dodatkowego ułatwienia stania.
Bardzo duże wytrzymałe stopy zapewniają dodatkową stabilność.
Waga około 7 kg
Szczegółowe wymiary:

Kupując drabiny Altrex możesz być pewien, że zawsze uzyskasz pomoc nawet jeśli uda Ci się ją uszkodzić.
5 letnia gwarancja oraz łatwy dostęp do części zapewnią owocną prace na lata
Instrukcja obsługi: |
|
Certyfikat: |
|
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Drabina Jednostronna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 6 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 210cm x 55cm x 12cm |
| Waga: | 7 |
| Wysokość stania: | 120 cm |
| Wymiary podestu (szer. dł.): | 26cm x 26cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Polecam, świetna stabilna drabina.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Drabina bardzo solidne wykonana. Szczególnie solidnie zrobiono stopki - są duże. Dzięki temu śmiało można drabinę stawiać na drewnianych podłogach bez obawy o zarysowania.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Bardzo dobra jakość. Stabilna.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
lepszej drabiny nie miałem. polecam
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Nareszcie super drabina , stabilna
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Drabina super , solidna bardzo dobrze wykonana, wygodna, stabilna ,jestem mega zadowolony na pewno to nie ostatni mój zakup w tym sklepie!!! Szczerze polecam.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.


