Drabina jednostronna 2 stopniowa aluminiowa CROMATO ALTREX 500949
- Dodaj recenzję:
- Kod: 500949
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563202955
- Waga: 6 kg
-
Dostępność:
Jest
(6 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Jednostronna
- Wysokość robocza: 2,47 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 5 lat
- Cena netto: 316,26 zł 389,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
| Numer katalogowy | 500949 |
Cromato jest drabiną wykonaną ze stali, przystosowaną do użytku domowego. Wersja ta może być używana jako krzesło.
Szczegółowe wymiary podane są w galerii.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Jednostronna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 2 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 115cm x 52cm x 15cm |
| Waga: | 6 |
| Wysokość stania: | 47 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
