Rusztowanie aluminiowe jezdne montażowe Altrex K2- wys.robocza:3,00m, wys.podestu:0,75m
Uwaga: Produkt wysyłany w dwóch paczkach
w jednej rusztowanie, a w drugiej koła.
- Dodaj recenzję: (Zobacz recenzje)
- Kod: 326000
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563258297
- Waga: 38 kg
-
Dostępność:
Jest
(70 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Rusztowanie Montażowe Aluminiowe Jezdne
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 3,00 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 200 kg na 1 m2
- Gwarancja: 5 lat
- Cena netto: 1 706,50 zł 2 099,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Produkt zgodny z oczekiwaniami , solidny , łatwy montaż i ogromny plus za szybki czas dostarczenia .
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Wykonanie, komfort użytkowania, nic dodać nic ująć. To mój pierwszy zakup u Was, ale na pewno nie ostatni.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Świetne i wygodne rozwiązanie, praktyczne i użyteczne rusztowanie. Szybko rozkładasz i działasz. Polecam
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Oferta dotyczy rusztowania o wymiarze 0,75 x 1,85 m wysokość robocza 3,00 m.
Rusztowanie jezdne aluminiowe K2 - 4400 renomowanego holenderskiego producenta ALTREX.
Kompaktowo składana wieża jezdna ma wymiar 0,75x1,85 m K2 spełnia normę EN 1004 oraz EN 1298.
Podstawową wersją rusztowania można przejeżdżać przez otwory drzwiowe.
Posiada Deklarację Zgodności HD 1004 , instrukcję DTR.
Do każdego rusztowania dołączamy dokumentację.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Rusztowanie aluminiowe jezdne |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Szerokość Rusztowania: | 75 cm |
| Długość Podestu: | 185 cm |
| Wysokość Robocza:: | 3,00m |
| Norma bezpieczeństwa: | EN 1004 oraz EN 1298 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Produkt zgodny z oczekiwaniami , solidny , łatwy montaż i ogromny plus za szybki czas dostarczenia .
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Wykonanie, komfort użytkowania, nic dodać nic ująć. To mój pierwszy zakup u Was, ale na pewno nie ostatni.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Świetne i wygodne rozwiązanie, praktyczne i użyteczne rusztowanie. Szybko rozkładasz i działasz. Polecam
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Witam.
Oferty przygotowujemy indywidualnie prosimy o kontakt z kolega od rusztowań.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
