Rusztowanie aluminiowe jezdne montażowe Altrex 4500 Nowa Norma- wys.robocza:3,00m, wys.podestu:0,75m
- Dodaj recenzję:
- Kod: T450001
- Producent: Altrex
-
Dostępność:
Jest
(22 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Rusztowanie Montażowe Aluminiowe Jezdne
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 3,00 m
- Gwarancja: 5 lat
- Cena netto: 3 665,85 zł 4 509,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Rusztowanie jezdne aluminiowe K2 - 4500 renomowanego holenderskiego producenta ALTREX. Kompaktowo składana wieża jezdna ma wymiar 1,35x1,85 m.
Nowe K2 spełnia nową normę PN-EN 1004-1:2021-04.
Do każdego rusztowania dołączamy dokumentację.
Promocja dotyczy rusztowania o wymiarze 1,35 x 1,85 m wysokość robocza 2,75 m.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Rusztowanie aluminiowe jezdne |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Szerokość Rusztowania: | 135 cm |
| Długość Podestu: | 185 cm |
| Wysokość Robocza:: | 3,00m |
| Norma bezpieczeństwa: | EN 1004 class 3 oraz najnowszą normę EN 1004-2 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Tak, możliwa jest rozbudowa tego rusztowania w oparciu o serię produktów rusztowań aluminiowych Altrex 4000.
Dzięki temu można zwiększyć wysokość roboczą, np. do 8 m.
Dostępne elementy oraz ich ceny można znaleźć w kategorii
-Rusztowania jezdne Seria 4000 - (ceny elementów): https://e-lemar.pl/category/rusztowania-aluminiowe-jezdne-4000
W celu uzyskania indywidualnej wyceny z rabatem, prosimy o kontakt z działem rusztowań aluminiowych
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
