Rusztowania aluminiowe Altrex 4200-1,35x2,45- wys.robocza:4,20m, wys.podestu:2,20m
- Dodaj recenzję:
- Kod: C420001
- Producent: Altrex
-
Dostępność:
Jest
(12 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Rusztowanie Aluminiowe Jezdne
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 4,20 m
- Gwarancja: 5 lat
- Cena netto: 9 153,66 zł 11 259,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Rusztowanie jezdne Altrex 4200 (podwójny pomost roboczy) dostępne w dwóch wymiarach: 1,35 x 1,85m lub 1,35 x 2,45m :
- Rolki jezdne o średnicy 200mm wyposażone są w hamulec oraz regulację wysokości
- Zastosowanie specjalnych połączeń zaciskowych oraz mała liczba części umożliwiają szybki montaż rusztowania bez użycia narzędzi
- Maksymalne obciążenie na podest wynosi 250 kg, a dla całego rusztowania 750 kg
- Średnica rur pionowych, poziomych oraz wszystkich stężeń wynosi 50 mm
- Stabilizator z regulacją wysokości
- Wchodzenie od wewnętrznej strony rusztowania jest bezpieczne dzięki antypoślizgowym, profilowanym szczeblom zamontowanym na ramie pionowej
- Profesjonalne zaczepy pomostów
- Nowy system zawiasów umożliwia szybkie składanie i rozkładanie stabilizatorów
Oferta dotyczy rusztowania o wymiarze 1,35 x 2,45 m wysokość robocza 4,20 m.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Rusztowanie aluminiowe jezdne |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Szerokość Rusztowania: | 135 cm |
| Długość Podestu: | 245 cm |
| Wysokość Robocza:: | 4,20m |
| Norma bezpieczeństwa: | EN 1004 oraz EN 1298 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
