Rusztowania aluminiowe Altrex 4100-S PLUS NOWA NORMA-0,90x1,85- wys.robocza:9,20m, wys.podestu:7,20m
- Dodaj recenzję:
- Kod: T415107
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563263055
-
Dostępność:
Jest
(22 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Rusztowanie Aluminiowe Jezdne
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 9,20 m
- Gwarancja: 5 lat
- Cena netto: 19 617,07 zł 24 129,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
RUSZTOWANIE JEZDNE ALUMINIOWE ALTREX 4100-S-PLUS NOWA NORMA
RENOMOWANEGO HOLENDERSKIEGO PRODUCENTA ALTREX
4100-S spełnia normę EN 1004 class 3 oraz najnowszą normę EN 1004-2 zapewniająca bezpieczne budowanie rusztowania oraz spokój w użytkowaniu (norma jest wymagana na dużych inwestycjach)
- Gwarancja prawidłowego montażu (ryzyko wadliwego montażu jest zminimalizowane dzięki nowej poręczy)
- Szybki montaż i demontaż dzięki automatycznym zaczepom poręczy Safe-Quick
- Łatwy montaż dla jednej osoby
- Profesjonalne spawanie elementów zapewnia całej konstrukcji stabilność i wytrzymałość
- Rolki jezdne o średnicy 200mm wyposażone są w hamulec oraz regulację wysokości
- Średnica rur pionowych, poziomych oraz wszystkich stężeń rusztowania wynosi 50 mm
- Wyjątkowo stabilna konstrukcja rusztowania (jedna poręcz zastepuje wiele stężeń)
- Poręcz służy dodatkowo jako barierka ochronna zapobiegającemu wypadnięciu z rusztowania
- Wygodna w transporcie
- Zastosowanie specjalnych połączeń zaciskowych oraz mała liczba części umożliwiają szybki montaż bez użycia narzędzi
- Maksymalne obciążenie na podest wynosi 250 kg, a dla całego rusztowania 750 kg
Norma weszła w życie 1 grudnia 2021 roku
EN 1004-2
Norma EN 1004-2 określa, jakie wymagania muszą spełniać instrukcje montażu i użytkowania. Altrex przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa użytkowników produktów. Obszerne instrukcje montażu i użytkowania rusztowań Altrex zostały opracowane zgodnie z normą EN 1004-2.
Promocja dotyczy rusztowania o wymiarze 0,90 x 1,85 m wysokość robocza 9,20 m z dwoma stabilizatorami.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Rusztowanie aluminiowe jezdne |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Szerokość Rusztowania: | 90 cm |
| Długość Podestu: | 185 cm |
| Wysokość Robocza:: | 9,20m |
| Norma bezpieczeństwa: | EN 1004 class 3 oraz najnowszą normę EN 1004-2 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
