Rusztowania aluminiowe Altrex 4100-0,75x1,85- wys.robocza:10,20m, wys.podestu:8,20m
- Dodaj recenzję:
- Kod: C410007
- Producent: Altrex
-
Dostępność:
Jest
(12 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Rusztowanie Aluminiowe Jezdne
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 10,20 m
- Gwarancja: 5 lat
- Cena netto: 15 804,07 zł 19 439,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Rusztowanie jezdne Altrex 4100 przystosowane do stosowania w małych i wąskich przestrzeniach.
Promocja dotyczy rusztowania o wymiarze 0,75 x 1,85 m wysokość robocza 10,20 m z dwoma podporami bocznymi.
Wieże posiadają wiele unikalnych zalet:
- Kółka jezdne rusztowania o średnicy 200 mm z regulacją wysokości oraz hamulcem
- Gładkie drewniane burty
- Średnica rur pionowych, poziomych oraz wszystkich stężeń wynosi 50mm
- Antypoślizgowe, profilowane szczeble
- Szybki montaż dzięki zastosowaniu specjalnych połączeń zaciskowych
- Profesjonalne spawanie elementów konstrukcji
- Rusztowanie wyposażone jest w podpory boczne
- Maksymalne obciążenie na podest wynosi 250 kg, a dla całego rusztowania 750 kg
- Profesjonalne zaczepy pomostów rusztowania
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Rusztowanie aluminiowe jezdne |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Szerokość Rusztowania: | 75 cm |
| Długość Podestu: | 185 cm |
| Wysokość Robocza:: | 10,20m |
| Norma bezpieczeństwa: | EN 1004 oraz EN 1298 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
