Rusztowanie aluminiowe jezdne montażowe Altrex K2- wys.robocza:7,80m, wys.podestu:5,80m
- Dodaj recenzję:
- Kod: C440010
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563173248
-
Dostępność:
Jest
(10 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Rusztowanie Aluminiowe Jezdne
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 7,80 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 200 kg na 1 m2
- Gwarancja: 5 lat
- Cena netto: 13 104,88 zł 16 119,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Rusztowanie jezdne aluminiowe K2 - 4400 renomowanego holenderskiego producenta ALTREX. Kompaktowo składana wieża jezdna ma wymiar 0,75x1,85 m K2 spełnia normę EN 1004 oraz EN 1298. Podstawową wersją rusztowania można przejeżdżać przez otwory drzwiowe. Posiada Deklarację Zgodności HD 1004 , instrukcję DTR. Do każdego rusztowania dołączamy dokumentację.
Oferta dotyczy rusztowania w konfiguracji do pracy przy elewacji z dwoma stabilizatorami o wymiarze 0,75 x 1,85 m wysokość robocza 7,80m
Jeśli potrzebujesz konfiguracji do pracy w pozycji wolnostojącej dobierz 2 stabilizatory.
Stabilizator 8.2m wys rob Serii 4000 Altrex x2
lub
Stabilizator teleskopowy Easy-Lock® Serii 5000 Altrex x2
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Rusztowanie aluminiowe jezdne |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Szerokość Rusztowania: | 75 cm |
| Długość Podestu: | 185 cm |
| Wysokość Robocza:: | 7,80m |
| Norma bezpieczeństwa: | EN 1004 oraz EN 1298 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
