Rusztowanie aluminiowe jezdne Altrex 3400 Moduł 1 - wys.robocza:2,75m, wys.podestu:0,75m
Rusztowanie aluminiowe jezdne Altrex 3400 Moduł-1:
- Szerokości: 0,75m,
- Długość podestu: 1,65m,
- Wysokość robocza: 2,75m,
- Wysokość stania: 0,75m,
- Wysokość rusztowania: 1,8m.
- Rusztowanie to jest zgodne z najnowszą normą bezpieczeństwa EN 1004 klasy 3.
- Dodaj recenzję:
- Kod: 503441
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563258327
- Waga: 30 kg
-
Dostępność:
Jest
(5 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Rusztowanie Aluminiowe Jezdne
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 2,75 m
- Gwarancja: 5 lat
- Cena netto: 1 625,20 zł 1 999,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Szybko i rawnie zgodnie z zamówieniem.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Rusztowanie proste w montażu, lekkie i mobilne????
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
| Kategoria: | Rusztowanie aluminiowe jezdne |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Półprofesjonalna |
| Szerokość Rusztowania: | 75 cm |
| Długość Podestu: | 165 cm |
| Wysokość Robocza:: | 2,75m |
| Norma bezpieczeństwa: | EN 1004 class 3 oraz najnowszą normę EN 1004-2 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Szybko i rawnie zgodnie z zamówieniem.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Rusztowanie proste w montażu, lekkie i mobilne????
Recenzja potwierdzona zamówieniem.
Montaż rusztowań powinien być wykonywany przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje (monter rusztowań), zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 6 lutego 2003 r. w sprawie BHP przy robotach budowlanych.
W przypadku prac prowadzonych na budowie wymagany jest dodatkowo nadzór (np. kierownika budowy) oraz odbiór techniczny rusztowania przed dopuszczeniem do użytkowania.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
