Drabina teleskopowa 1x11 stopni aluminiowa Smart Up Go ALTREX 500369
- Dodaj recenzję:
- Kod: 500369
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563251496
- Waga: 12 kg
-
Dostępność:
Ostatnie sztuki
(3 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Teleskopowa
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 4,20 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 5 lat
- Cena netto: 714,63 zł 879,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
| Numer katalogowy | 500369 |
TL Smart Up GO 1 x 11 jest bardzo łatwą w obsłudze półprofesjonalną teleskopową drabiną, która jest użyteczna do różnych prac.
Drabina ma zmienną wysokość roboczą maksymalnie 3,90 m i szeroką powierzchnię szczebli (40 mm głębokości).
TL Smart Up Easy nadaje się do użytku domu oraz drobnych prac technicznych.
Waga około 12 kg
(poglądowy)
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Teleskopowa |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 1x11 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 85cm x 50cm x 15cm |
| Waga: | 11,8 kg |
| Wysokość stania: | 220 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.

