Drabina jednostronna 12 stopniowa aluminiowa Taurus Tgb ALTREX 191512
Cechy kluczowe:
- Inteligentny system zawiasów
- Dwa pomosty, podwójny komfort
- Profesjonalna drabina przemysłowa do intensywnego użytku
- Dostępna w zakresie od 3 do 12 stopni
- Dodaj recenzję:
- Kod: 191512
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563135147
- Waga: 20 kg
-
Dostępność:
Ostatnie sztuki
(3 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Jednostronna
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 4,80 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 10 lat
- Cena netto: 1 999,19 zł 2 459,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Jednostronna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 12 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 370cm x 76cm x 15cm |
| Waga: | 20 |
| Wysokość stania: | 280 cm |
| Wymiary podestu (szer. dł.): | 30cm x 29cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.


