Drabina dwustronna 2x4 stopnie aluminiowa Sierra Sdo ALTREX 194504
- Dodaj recenzję:
- Kod: 194504
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563231368
- Waga: 6 kg
-
Dostępność:
Jest
(5 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Dwustronna
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 2,95 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 5 lat
- Cena netto: 552,03 zł 679,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
|
Numer katalogowy: |
194504 |
ALTREX SIERRA SDO.
Dwustronnie umieszczone stopnie dają możliwość pracy po obu stronach drabiny, co daje dużą podwójną powierzchnię roboczą.
Zamknięty system zawiasów chroni dłonie przed zranieniem.
Dodatkowa trwałość dzięki solidnej konstrukcji.
Opcjonalnie składana poręcz dostępna na innej aukcji.
Podwójna powierzchnia robocza.
Antypoślizgowe stopnie o zaokrąglonych krawędziach.
Bardzo duże, wytrzymałe stopy zapewniają dodatkową stabilność.
Antypoślizgowa warstwa na podeście zapewnia bezpieczną pracę.
5 lat gwarancji.
Uwaga: poręcz do nabycia jako osobny produkt.
Dopuszczalne obciążenie drabiny: 150 kg.
Posiada certyfikat bezpieczeństwa pn-en-131
Na życzenie dołączamy dokumentację.
Waga około 8 kg
Szczegółowe wymiary:

Kupując drabiny Altrex możesz być pewien, że zawsze uzyskasz pomoc nawet jeśli uda Ci się ją uszkodzić.
5 letnia gwarancja oraz łatwy dostęp do części zapewnią owocną prace na lata

Instrukcja obsługi: |
|
Certyfikat: |
|
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Drabina Dwustronna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 2x4 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 75cm x 46cm x 12cm |
| Waga: | 7 |
| Wysokość stania: | 95 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Nie. Drabina Altrex Sierra SDO 2×4 nie posiada gumowych stóp. Zastosowano stopy z trwałego tworzywa o wysokiej przyczepności, które zapewniają stabilność na typowych podłożach roboczych.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.

