Drabina wielofunkcyjna 3x8 stopni aluminiowa Mounter ALTREX 123608
- Dodaj recenzję: (Zobacz recenzje)
- Kod: 123608
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563100947
- Waga: 19 kg
-
Dostępność:
Jest
(14 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Trzyelementowa Wielofunkcyjna
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 6,15 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 10 lat
- Cena netto: 2 007,32 zł 2 469,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Trzyelementowa Wielofunkcyjna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 3x8 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 230cm x 49cm x 14cm |
| Waga: | 19 |
| Wysokość stania: | 415 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.






