Drabina wielofunkcyjna 3x10 stopni aluminiowa Nevada ALTREX 242310
- Dodaj recenzję:
- Kod: 242310
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563135512
- Waga: 30 kg
-
Dostępność:
Ostatnie sztuki
(2 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Trzyelementowa Wielofunkcyjna
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 8,30 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 10 lat
- Cena netto: 2 600,81 zł 3 199,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
| Numer katalogowy | 242310 |
Nevada jest innowacyjną drabiną wyposażoną w profil Ergo-Grip.
Drabina posiada unikalny ergonomiczny kształt profili dzięki czemu można wygodnie pracować przez wiele godzin.
Nevada posiada wygięte belki i jest wyposażona w odporną na brud czarną powłokę.
Maksymalne obciążenie 150 kg
10 letnią gwarancją,
Waga około 29 kg
Szczegółowe wymiary podane są w galerii.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Trzyelementowa Wielofunkcyjna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 3x10 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 290cm x 91cm x 15cm |
| Waga: | 30 |
| Wysokość stania: | 630 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
