Drabina przystawna 1 elementowa 1x12 stopni aluminiowa Nevada ALTREX 240112
- Dodaj recenzję:
- Kod: 240112
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563135383
-
Dostępność:
Ostatnie sztuki
(2 szt.)
-
- Czas realizacji: 2-3 Tygodnie
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Jednoelementowa Przystawna
- Materiał: Aluminium
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 10 lat
- Cena netto: 812,20 zł 999,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Nevada jest innowacyjną drabiną wyposażoną w profil Ergo-Grip. Ze względu na unikalny, ergonomiczny kształt profili jest
bardzo wygodna w użyciu. Szerokie szczeble zamontowane są pod kątem dla poprawienia komfortu długotrwałej pracy.
Profil drabiny posiada odporną na brud czarną powłokę proszkową, która chroni ręce przed zabrudzeniem.
- Unikalny ergonomiczny profil Ergo-Grip dostosowany do dłoni
- Specjalne zamontowanie szczebli dla dużego komfortu pracy
- Szeroka (41 mm) antypoślizgowa powierzchnia szczebli
- Wyposażona w czerwony stopień Altrex (RED
STEP ALTREX) dla wskazania maksymalnej bezpiecznej
wysokości przebywania
- Odległość między szczeblami wynosi 28 cm
- Odporna na brud czarna powłoka zapobiega zabrudzeniu rąk podczas użytkowania drabiny
| Długość po złożeniu m | 3,60 |
| Max. wysokość robocza m | 4,50 |
| Ilość szczebli | 1x12 |
| Ciężar kg | 8,5 |
| Numer katalogowy | 240112 |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Przystawna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 1x12 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 360cm x 42cm x 15cm |
| Wysokość stania: | 250 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
