Drabina przystawna 1 elementowa 1x12 stopni aluminiowa Atlas ALTREX 111012
- Dodaj recenzję:
- Kod: 111012
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563162914
-
Dostępność:
Chwilowy Brak
(0 szt.)
-
- Czas realizacji: 2-3 Tygodnie
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Jednoelementowa Przystawna
- Materiał: Aluminium
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 10 lat
- Cena netto: 673,98 zł 829,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Drabina Atlas opracowana została specjalnie do różnych prac na budowie. Posiada niepowtarzalny profil w kształcie dwuteownika. Idealnie nadaje się do intensywnego użytku profesjonalnego.
- Profilowane szczeble (37mm) w kształcie litery „D” zapewniają
bezpieczne wchodzenie, schodzenie i komfort pracy
- Antypoślizgowe stopy dolne podłużnic zapewniają bezpieczną
pracę na drabinie
- Profesjonalne profile drabiny w kształcie dwuteownika „I”
- Opcjonalnie możliwość założenia maty zapobiegającej
osadzaniu się drabiny w ziemi
- Wyposażona w czerwony stopień Altrex (RED
STEP ALTREX) dla wskazania maksymalnej bezpiecznej
wysokości przebywania
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Przystawna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 1x12 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 340cm x 38cm x 14cm |
| Wysokość stania: | 235 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
