Drabina przegubowa 4x6 stopni aluminiowa Velocity Black Pro Little Giant ALTREX 503946
- Dodaj recenzję:
- Kod: 503946
- Producent: Little Giant
- Kod producenta: 8711563273719
-
Dostępność:
Ostatnie sztuki
(1 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Przegubowa
- Cena netto: 3 121,14 zł 3 839,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
| Numer katalogowy | 503946 |
Little Giant Velocity Balck Pro to teleskopowa składana drabina. Możesz użyć składanej drabiny w pozycji A lub w pozycji przystawnej.
- Drabinę można regulować teleskopowo, dzięki czemu można ją łatwo używać na nierównej podłodze, np.
- Na klatce schodowej. Ponadto koła umożliwiają łatwe przesuwanie złożonej drabiny.
- Profilowane szczeble z powierzchnią antypoślizgową zapewniają komfort.
- Dzięki rozszerzonym podłużnicom zawsze jesteś bezpieczny i stabilny.
- Zawias samoblokujący blokuje drabinę w dowolnej pozycji.
- Waga 23,60 kg
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Drabina Przegubowa |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 4x6 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 199cm x 59cm x 22cm |
| Waga: | 23 |
| Wysokość stania: | 568 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Dzień dobry,
dziękujemy za wiadomość.
Model drabiny Little Giant Velocity Black Pro (4x6) w standardzie nie posiada regulacji wysokości pojedynczej nogi. Aby umożliwić stabilne ustawienie na nierównym podłożu, należy dokupić dedykowaną nogę regulowaną, dostępną tutaj:
https://e-lemar.pl/little-giant-altrex-noga-regulowana.html
Dzięki niej możliwa jest niezależna regulacja jednej strony drabiny, co pozwala na pracę np. na schodach czy pochyłościach.
W razie pytań lub chęci skompletowania zestawu – chętnie doradzimy.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
