Drabina przegubowa 4x5 stopni aluminiowa Conquest Little Giant 16332EN
- Dodaj recenzję:
- Kod: 16332EN
- Producent: Little Giant
- Kod producenta: 5708837522287
- Waga: 20 kg
-
Dostępność:
Jest
(5 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Przegubowa
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 6,71 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg zgodnie z Normą EN-131
- Gwarancja: 1 rok
- Cena netto: 2 104,88 zł 2 589,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Drabina przegubowa aluminiowa 4x5 stopniowa Conquest Little Giant 16332EN
Conquest Little Giant posiada szereg unikalnych cech.
- Conquest to profesjonalna drabina wielofunkcyjna (przegubowa), umożliwiająca pracę w wielu konfiguracjach.
- Może być używana jako: drabina wolnostojąca, przystawna, schodowa, rusztowanie robocze oraz w pozycji 90°.
- Wyposażona w system Rapid Lock umożliwiający szybką i bezpieczną regulację wysokości.
- Solidne przeguby Quad Lock zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas pracy.
- Posiada teleskopowe stabilizatory umożliwiające pracę na nierównym terenie.
- Specjalna konstrukcja stóp oraz podpór zapewnia stabilność zarówno na twardych, jak i miękkich powierzchniach.
- Zintegrowane kółka transportowe Tip & Glide ułatwiają przemieszczanie drabiny.
- Wąska sekcja umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach (np. poddasza, konstrukcje dachowe).
- Możliwość zastosowania jako podstawa pod rusztowanie (z dodatkowymi akcesoriami).
- Dopuszczalne obciążenie drabiny: 150 kg.
- Spełnia normy bezpieczeństwa EN 131
WAGA: ok. 20 kg
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Przegubowa |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 4x5 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 171cm x 71cm x 22cm |
| Waga: | 20 kg |
| Wysokość stania: | 472 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
