Drabina przegubowa 4x4 stopni aluminiowa Tele Pro ALTREX 503714
Drabina przegubowa Varitrex Tele PRO to niezawodny wybór, oferujący funkcjonalność i bezpieczeństwo zarówno podczas pracy profesjonalnej, jak i domowych napraw.
- Dodaj recenzję:
- Kod: 503714
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563277755
- Waga: 13 kg
-
Dostępność:
Jest
(5 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Przegubowa
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 4,9 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg zgodnie z Normą EN-131
- Gwarancja: 10 lat
- Cena netto: 787,80 zł 969,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Przegubowa |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 4x4 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 125cm x 79cm x 22cm |
| Waga: | 13,1 kg |
| Wysokość stania: | 330 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.

