Drabina przegubowa 4x4 stopni z włókna szklanego Conquest Little Giant 17107EN
- Dodaj recenzję:
- Kod: 17107EN
- Producent: Little Giant
- Kod producenta: 5708375222304
- Waga: 20 kg
-
Dostępność:
Jest
(10 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Przegubowa
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 5,51 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg zgodnie z Normą EN-131 oraz EN61478
- Gwarancja: 1 rok
- Cena netto: 2 234,96 zł 2 749,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Drabina przegubowa z włókna szklanego 4x4 stopniowa Conquest Little Giant 17107EN
Conquest Little Giant posiada szereg unikalnych cech.
- Conquest to profesjonalna drabina wielofunkcyjna (przegubowa), umożliwiająca pracę w wielu konfiguracjach.
- Może być używana jako: drabina wolnostojąca, przystawna, schodowa oraz w pozycji 90°.
- Wykonana z włókna szklanego – materiał nieprzewodzący, idealny do pracy przy instalacjach elektrycznych.
- Wyposażona w system Rapid Lock umożliwiający szybką i bezpieczną regulację wysokości.
- Solidne przeguby zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas pracy.
- Posiada regulowane stabilizatory boczne, umożliwiające pracę na nierównym terenie.
- Zintegrowany V-Bar umożliwia bezpieczne oparcie drabiny o narożniki, ściany i słupy.
- Wąska konstrukcja umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach (np. poddasza, konstrukcje dachowe).
- Zintegrowane kółka transportowe Tip & Glide oraz uchwyt ułatwiają przemieszczanie drabiny.
- Dopuszczalne obciążenie drabiny: 150 kg.
- Spełnia normy bezpieczeństwa EN 131
WAGA: ok. 19 kg
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Przegubowa |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 4x4 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 143cm x 61cm x 25cm |
| Waga: | 20 kg |
| Wysokość stania: | 353 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
