Drabina przegubowa 4x3 stopni aluminiowa Tele Pro Plus ALTREX 503733
Drabina przegubowa Varitrex Tele PRO+ to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy potrzebują wytrzymałego, wszechstronnego i bezpiecznego narzędzia do pracy. Dzięki kompaktowym wymiarom po złożeniu, jest łatwa w przechowywaniu i transporcie.
- Dodaj recenzję:
- Kod: 503733
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563277786
- Waga: 11.20 kg
-
Dostępność:
Jest
(6 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Przegubowa
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 3,8 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg zgodnie z Normą EN-131
- Gwarancja: 10 lat
- Cena netto: 804,07 zł 989,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Przegubowa |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 4x3 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 99cm x 64cm x 22cm |
| Waga: | 11,2 kg |
| Wysokość stania: | 182 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.

