Drabina przegubowa 4x3 stopni + podest aluminiowa Pro Plus ALTREX 503547
Drabina przegubowa Varitrex PRO+ to idealny wybór dla profesjonalistów, którzy cenią sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo i niezawodność.
- Dodaj recenzję:
- Kod: 503547
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563277779
- Waga: 14 kg
-
Dostępność:
Jest
(6 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Przegubowa
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 4,35 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg zgodnie z Normą EN-131
- Gwarancja: 10 lat
- Cena netto: 1 169,92 zł 1 439,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Przegubowa |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 4x3 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 98cm x 73cm x 29cm |
| Waga: | 14,3 kg |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.

