Drabina przegubowa 4x3 stopni + podest aluminiowa Pro ALTREX 503527
Cechy kluczowe:
- Podest aluminiowy w zestawie
- Książkowy przykład drabiny przegubowej- po złożeniu wysokość tylko 93 cm i 30 cm głębokości
- Profesjonalna belka stabilizująca z antypoślizgowymi nóżkami.
- Dodaj recenzję:
- Kod: 503527
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563277731
- Waga: 15 kg
-
Dostępność:
Jest
(5 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Przegubowa
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 4,30 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg zgodnie z Normą EN-131
- Gwarancja: 10 lat
- Cena netto: 1 039,84 zł 1 279,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
Varitrex PRO-Perfekcyjna drabina przegubowa dla profesjonalistów i pasjonatów majsterkowania.
Varitrex PRO to drabina przegubowa, która staje się Twoim nieodłącznym narzędziem.
Dzięki jej wszechstronności i solidnej konstrukcji, bez trudu dostosujesz ją do każdego zadania.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drabiny w pozycji A, jako platformy, uchwytu na ścianę czy tradycyjnej drabiny-Varitrex PRO ma to wszystko.
Wyposażona w belkę stabilizującą z antypoślizgowymi stopkami, zapewni Ci niezawodne wsparcie nawet podczas najbardziej wymagających prac.
Ergonomiczny przycisk blokujący oraz innowacyjny system zawiasów 3-PIN autolocking® sprawią, że ustawienie drabiny w odpowiedniej pozycji będzie dziecinnie proste.
Dodatkowo szara powłoka odporna na zabrudzenia zapewni nie tylko bezpieczeństwo, ale także estetyczny wygląd Twojej drabiny przez wiele lat.
Varitrex PRO-Twój niezastąpiony partner w każdym technicznym wyzwaniu.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Drabina Przegubowa |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 4x3 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 93cm x 79cm x 30cm |
| Waga: | 15,1 kg |
| Wysokość stania: | 230 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Drabina przegubowa 4x3 stopni + podest aluminiowa Do It All ALTREX 503580
Jest
Drabina przegubowa 4x3 stopni aluminiowa Velocity Little Giant ALTREX 503913
Ostatnie sztuki
Drabina przegubowa 4x3 stopni + podest aluminiowa Plus ALTREX 503538
Jest
