Drabina magazynowa 9 stopniowa aluminiowa Taurus Tme ALTREX 193209
- Dodaj recenzję:
- Kod: 193209
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563132641
- Waga: 24 kg
-
Dostępność:
Ostatnie sztuki
(2 szt.)
-
-
Historia ceny
- Typ: Drabina Magazynowa Podest Roboczy
- Materiał: Aluminium
- Wysokość robocza: 4,10 m
- Maksymalne obciążenie robocze: 150 kg
- Gwarancja: 10 lat
- Cena netto: 2 552,03 zł 3 139,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
|
Numer katalogowy: |
193209 |
Drabina magazynowa posiada szereg unikalnych cech.
TME posiada duży podest do bezpiecznej pracy na wysokości oraz dwie ergonomiczne poręcze o długości 85 cm.
Zamontowane koła umożliwiają łatwe przemieszczanie drabiny.
Drabina została wyposażona w zawias samoblokujący dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa oraz małą półke na narzędzia.
Po złożeniu zajmuje mało miejsca.
Taurus idealnie nadaje się do prac w magazynie.
Waga około 23,60 kg
Szczegółowe wymiary:

Kupując drabiny Altrex możesz być pewien, że zawsze uzyskasz pomoc nawet jeśli uda Ci się ją uszkodzić.
10 letnia gwarancja oraz łatwy dostęp do części zapewnią owocną prace na lata


Instrukcja obsługi: |
|
Certyfikat: |
|
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Dane techniczne
| Kategoria: | Drabina Magazynowa Podest Roboczy |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 9 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 320cm x 69cm x 16cm |
| Waga: | 24 |
| Wysokość stania: | 210 cm |
| Wymiary podestu (szer. dł.): | 36cm x 36cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131-7 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.

