[WYPRZEDAŻ] Drabina jednostronna 3 stopniowa TP 1100 DRABEX
- Dodaj recenzję:
- Kod: 1102
- Producent: Drabex
- Kod producenta: 5903726420174
-
Dostępność:
Ostatnie sztuki
(2 szt.)
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 189,00 zł brutto
- Typ: Drabina Jednostronna
- Cena netto: 104,88 zł 129,00 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
| Numer katalogowy | 1102 |
Znajduje zastosowanie w gospodarstwie domowym. Posiada znak bezpieczeństwa B. Odpowiada normie europejskiej EN 131. Wykonana z profili aluminiowych nie wymagających konserwacji. Szerokie stopnie posiadają profilowaną powierzchnię zabezpieczającą przed poślizgiem. Stopnie trwale połączone są z baryłkowatym profilem drabiny. Szczyt drabiny zamkniety pałąkiem. Szeroki podest ułatwia swobodne stawanie na drabinie. Końce drabiny zabezpieczają zaślepki z tworzywa sztucznego. Wysokość do podestu drabiny od 0,39 do 1,75m.
Szczegółowe wymiary podane są w galerii.
Waga drabiny: 3,35 kg
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Kategoria: | Drabina Jednostronna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 3 |
| Wysokość stania: | 62 cm |
| Wymiary podestu (szer. dł.): | 30cm x 29cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
