[OUTLET] Drabina dwustronna 2x12 stopnie aluminiowa Taurus Tdo z poręczą ALTREX 192612
Cechy kluczowe:
- Możliwość pracy z obu stron
- Dostępna od 2 do 12 stopni
- Dodatkowo wzmocnione stopnie
- Profesjonalna drabina przemysłowa do intensywnego użytkowania
- Dodaj recenzję:
- Kod: 192612[OUTLET]
- Producent: Altrex
- Kod producenta: 8711563135314
- Waga: 24 kg
-
Dostępność:
Ostatnie sztuki
(1 szt.)
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 199,00 zł brutto
- Cena netto: 1 687,80 zł 2 075,99 zł
- szt.
🛒 Korzyści przy zakupie
🛠 Gwarancja producenta.
W zależności od kategorii przysługuje 2, 5 a nawet 10 lat gwarancji.
🔄 Zwrot do 14 dni – bez podawania przyczyny
| Kategoria: | Drabina Dwustronna |
| Materiał: | Aluminium |
| Linia: | Profesjonalna |
| Ilość szczebli: | 2x12 |
| Wymiary transportowe (dł. szer. wys.): | 300cm x 72cm x 12cm |
| Waga: | 24 |
| Wysokość stania: | 280 cm |
| Norma bezpieczeństwa: | EN131 |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Maksymalne obciążenie robocze: | 150 kg |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
